libgphoto2_port VERSION - en to cs translation catalogue (50 entries)

en: Generic Port
cs: Obecný port

en: No error
cs: Žádná chyba

en: Unspecified error
cs: Neurčená chyba

en: I/O problem
cs: Problém I/O

en: Bad parameters
cs: Špatné parametry

en: Unsupported operation
cs: Nepodporovaná operace

en: Timeout reading from or writing to the port
cs: Čas vypršel při čtení nebo zápisu na port

en: Serial port not supported
cs: Sériový port není podporován

en: USB port not supported
cs: Port USB není podporován

en: Unknown port
cs: Neznámý port

en: Out of memory
cs: Nedostatek paměti

en: Error loading a library
cs: Chyba při načítání knihovny

en: Error initializing the port
cs: Chyba při inicializaci porty

en: Error reading from the port
cs: Chyba při čtení z portu

en: Error writing to the port
cs: Chyba při zápisu na port

en: Error updating the port settings
cs: Chyba při aktualizaci nastavení portu

en: Error setting the serial port speed
cs: Chyba při nastavování rychlosti sériového portu

en: Error clearing a halt condition on the USB port
cs: Chyba při nulování stavu halt na portu USB

en: Could not find the requested device on the USB port
cs: Nemohu na portu USB najít požadované zařízení

en: Could not claim the USB device
cs: Nemohu alokovat USB zařízení

en: Could not lock the device
cs: Nemohu zamknout zařízení

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: The operation '%s' is not supported by this device
cs: Operace '%s' není tímto zařízením podporována

en: The port has not yet been initialized
cs: Port ještě nebyl inicializován

en: No error description available
cs: Není k dispozici popis chyby

en: Could not lock device '%s'
cs: Nemohu zamknout zařízení '%s'

en: Device '%s' is locked by pid %d
cs: Zařízení '%s' je zamčeno pid %d

en: Device '%s' could not be locked (dev_lock returned %d)
cs: Zařízení '%s' nemohlo být zamčeno (dev_lock vrátilo %d)

en: Device '%s' could not be unlocked.
cs: Zařízení '%s' nemohlo být odemčeno.

en: Device '%s' could not be unlocked as it is locked by pid %d.
cs: Zařízení '%s' nemohlo být odemčeno, protože je zamčeno pid %d.

en: Device '%s' could not be unlocked (dev_unlock returned %d)
cs: Zařízení '%s' nemohlo být odemčeno (dev_unlock vrátilo %d)

en: Serial Port %i
cs: Sériový port %i

en: Failed to open '%s' (%m).
cs: Nemohu otevřít '%s' (%m).

en: Could not close '%s' (%m).
cs: Nemohu zavřít '%s' (%m)

en: Could not write to port (%m)
cs: Nemohu zapisovat na port (%m)

en: Parity error.
cs: Chyba parity.

en: Unexpected parity response sequence 0xff 0x%02x.
cs: Neočekávaná sekvence odpovědi na paritu 0xff 0x%02x.

en: Unknown pin %i.
cs: Neznámý vývod %i.

en: Could not get level of pin %i (%m).
cs: Nemohu získat úroveň vývodu %i (%m).

en: Could not set level of pin %i to %i (%m).
cs: Nemohu nastavit úroveň vývodu %i na %i (%m).

en: Could not flush '%s' (%m).
cs: Nemohu vyprázdnit '%s' (%m).

en: Could not set the baudrate to %d
cs: Nemohu nastavit rychlost přenosu na %d

en: Could not open USB device (%m).
cs: Nemohu otevřít USB zařízení (%m).

en: Could not release interface %d (%m).
cs: Nemohu uvolnit rozhraní %d (%m).

en: Could not close USB port (%m).
cs: Nemohu zavřít port USB (%m).

en: Could not set config %d/%d (%m)
cs: Nemohu nastavit config %d/%d (%m)

en: Could not set altsetting %d/%d (%m)
cs: Nemohu nastavit altsetting %d/%d (%m)

en: The supplied vendor or product id (0x%x,0x%x) is not valid.
cs: Dodané ID dodavatele nebo produktu (0x%x,0x%x) není platné.

en: Could not find USB device (vendor 0x%x, product 0x%x). Make sure this device is connected to the computer.
cs: Nemohu najít USB zařízení (dodavatel 0x%x, produkt 0x%x). Zkontrolujte, že je toto zařízení připojeno k počítači.

en: Could not find USB device (class 0x%x, subclass 0x%x, protocol 0x%x). Make sure this device is connected to the computer.
cs: Nemohu najít USB zařízení (třída 0x%x, podtřída 0x%x, protokol 0x%x). Zkontrolujte, že je toto zařízení připojeno k počítači.
